VISA ISTORIJA

story image

Esame čia tam, kad palengvintume jūsų gyvenimą. Jūs mokate mokesčius, padedate savo šeimoms, ar sprendžiate netikėtai kilusias problemas. O mes norime suteikti jums galimybę pinigų pervedimus atlikti greitai, nebrangiai ir saugiai. Kodėl? Nes ne taip jau seniai pinigų pervedimai kėlė tikrą galvos skausmą.

TRANSFERGO ĮKŪRIMAS

Ėjo 2012 metai. Mes, keturių jaunų specialistų komanda, pradėjome vystyti importo ir eksporto verslą. Atlikti tarptautinius pervedimus buvo sudėtinga. Nuo mokesčių mokėjimo Lietuvoje iki mokesčių pervedimo tiekėjams – nuolat susidurdavome su problemomis. Dideli mokesčiai, jokio klientų aptarnavimo ir ilgos valandos laukiant eilėse… 2012 m. vis dar turėdavome vykti į bankus atlikti paprasčiausio pinigų pervedimo. Ir už tokias „paslaugas“ nuolat permokėdavome. Kai mūsų pinigai nukeliavo į ne tą šalį ir buvo konvertuoti į kitą, nei reikėjo, valiutą – už žalą net nebuvo atlyginta – nusprendėme, kad mums gana. Norėjome pokyčių. Norėjome įvykdyti tarptautinių pinigų pervedimų srities revoliuciją. Norėjome sukurti unikalų verslo modelį ir nepriekaištingą klientų aptarnavimo sistemą. Todėl įkūrėme „TransferGo“.

NELENGVA PRADŽIA

Verslo pradžia niekada nebūna lengva, ir mūsų įmonė nebuvo išimtis. Gauti reguliavimo institucijų išduodamas licencijas užtruko šešis mėnesius. Dar keturis mėnesius ieškojome banko, kuris sutiktų su mumis dirbti. Per metus sukauptos asmeninės santaupos išgaravo. Kai tik reikalai pakrypo geryn ir ėmė plaukti teigiami klientų atsiliepimai, susidūrėme su kita problema. Turėjome visas reikalingas licencijas ir laikėmės visų finansinėms institucijoms taikomų reikalavimų, tačiau sulaukėme laiško. Bankas pranešė, kad ketina mus uždaryti. Be priežasties. Ar pagrindo. Nes paprasčiausiai galėjo tai padaryti. Paprašę paaiškinti, sulaukėme paprasto atsakymo: „Jūsų veikla prieštarauja mūsų politikai“. Savo įmonei išsaugoti turėjome 90 dienų. Žinojome, kad „TransferGo“ veikla yra svarbi klientams, tad negalėjome tiesiog visko mesti. Ir pačiu laiku suradome kitą banką, kuris sutiko bendradarbiauti. Išsaugojome savo įmonę. Nuo to laiko, kasmet vis daugiau jūsų padedame pervesti pinigus.

MŪSŲ MISIJA

Mes siekiame, kad jūsų gyvenimas taptų paprastesnis, jums būtų atlyginta už sunkų darbą ir finansinė padėtis tik gerėtų. Kaip? Stengiamės, kad pervesti pinigus į bet kurią pasaulio vietą būtų paprasta kaip išsiųsti žinutę. Pažvelkime į Darių. Jis emigravo, gyvena vienoje iš Europos šalių, dirba statybose ir kasmet namo išsiunčia 12 000 eurų. Bendros jo šeimos pajamos per metus siekia vos 20 000 eurų, tad papildomi pinigai išties yra svarbūs. Jie leidžia ne tik sudurti galą su galu, bet ir kurtis patogų gyvenimą. Pasirinkęs „TransferGo“, Darius sutaupo 90 % mokesčių už pervedimus, o pinigai jo šeimą pasiekia tą pačią darbo dieną. Dariui svarbiausiais žmonėmis pasirūpinama greitai ir saugiai.

KAIP MES AUGOME

Pradžia buvo sudėtinga. O vėliau pastebėjome, kad požiūris į mus keičiasi. Bankai noriau bendradarbiauja su „Fintech“ srities įmonėmis. Šiandien visame pasaulyje dirbame su daugiau kaip 30 bankų. Prisiminus, kad iš pradžių buvo sunku surasti vos vieną partnerį, pažanga akivaizdi. Be to, malonu, kai mūsų pasiekimus pastebi ir įvertina. 2018 m. „TechCrunch“ apdovanojimuose buvome nominuoti pradedančiųjų įmonių kategorijoje „Fastest Rising Start-up“, o TNW (Jungtinė Karalystė) mus įvardijo kaip vieną iš penkių intensyviausiai besiplečiančių įmonių. Bet išties turime dėkoti jums. Tiems, kurie kasdien sunkiai dirbate, kad jūsų šeimos galėtų išgyventi, o ekonomika nesustotų. „TransferGo“ įkūrėme dėl jūsų.

ŠVIESI ATEITIS

Nuo 2012 m. pasiekėme išties daug. Bet tai tik pradžia. Ateinančiais mėnesiais įgyvendinsime daug planų. Daugiau šalių. Daugiau valiutų. Daugiau produktų. Daugiau pasiūlymų. Galiausiai – norime, kad mūsų paslaugos pasiektų dar daugiau jūsų. Jūs nusipelnėte galimybės savo sunkiai uždirbtus pinigus namo siųsti nebrangiai, greitai ir be vargo. Norime, kad šią galimybę turėtų kuo daugiau jūsų.

Siųskite pinigus jau dabar