Pakviesk draugus,
uždirbk šimtus.

Gauk £20* už kiekvieną asmenį, kurį pakviesi į TransferGo—ir uždirbk šimtus kiekvieną mėnesį!

* Valiutos ir sumos gali skirtis. Šiuo metu siūlomas atlygis ir salygos čia.

Kaip pakviesti draugus?

Tai paprasta—tik 3 lengvi žingsniai…

1. Rask

Rask savo pakvietimo kodą. Jis yra jūsų paskyros ‘Pakviesti’ skiltyje.

2. Pakviesk

Pasidalink savo pakvietimo kodu SMS, WhatsApp ar socialiniuose tinkluose. Draugams reikės kodą nukopijuoti.

3. Padrąsink

Padėk savo draugams prisiregistruoti ir pradėti siųsti pinigus. Už kiekvieną draugą gausi £20!

Dalintis apsimoka

Pasidalinkite savo pakvietimo kodu SMS, WhatsApp ar socialiniuose tinkluose. Tą padarę, papasakokite žmonėms apie mūsų siūlomus greitus pervedimus, puikius įkainius ir kaip paprasta naudotis TransferGo.

Kai jie išsiųs £100 kitam žmogui, į kitą šalyje—atlygis jūsų.

Talking people
Messenger
WhatsApp
X
Transfergo Background Image

Visi yra laimėtojai!

Jie gauna momentinius pinigų pervedimus su puikiu valiutos keitimo kursu ir mažais mokesčiais.

Jūs gaunate £20* atlygį kiekvieną kartą, kai draugas užsiregistruoja su pakvietimo kodu ir išsiunčia £100* tartpautiniu mastu tarp 2 skirtingų valiutų.

Su TransferGo laimi visi.

* Valiutos ir sumos gali skirtis.

Spustelėkite ir atsiimkite — tai taip paprasta.

Jūsų atlygis automatiškai pridedamas prie jūsų TransferGo paskyros – jums lieka tik jį atsiimti.

Paspausk „ATSIIMTI ATLYGĮ” savo paskyros „Pakviesk” skiltyje ir nurodyk savo sąskaitos duomenis

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra TransferGo „Pakviesk draugą“ programa?

TransferGo sumoka jums £20 (arba lygiavertę sumą) kiekvieną kartą, kai kas nors prisijungia prie TransferGo su jūsų unikaliu pakvietimo kodu ir per pirmuosius 6 mėnesius išsiunčia £100 ar daugiau tarptautiniu mastu.
Kartais pasiūlymas keičiasi ir kartais atlygis gali siekti £30, ar net £50.

Kiek pinigų galiu užsidirbti su šia programa?

Galite užsidirbti tiek, kiek norite. Daugiausia uždirbantys uždirba net kelis tūkstančius svarų kiekvieną mėnesį, per savo socialinius tinklus pakviesdami šimtus žmonių.

Kaip veikia TransferGo „Pakviesk draugą“ programa?

Užsiregistravę TransferGo gaunate unikalų pakvietimo kodą. Taigi kiekvieną kartą, kai kas nors įveda jūsų kodą registruojantis prie TransferGo, jūs gaunate atlygį (kai jie atlieka reikiamus pervedimus tarptautiniu mastu).

Kaip galiu gauti piniginį atlygį?

Jei laikotės „Pakviesk draugą“ programos taisyklių ir sąlygų, galėsite gausite atlygį. Šio puslapio viršuje yra nuoroda į taisykles ir sąlygas.
Pagrindinės taisyklės yra tokios, kad turite pakviesti asmenį, kuris nėra jūs, kuris jūsų nepakvietė, o to asmens pervedimai turi būti tarptautiniai, kitam asmeniui ir kita valiuta, o jų suma turi atitikti bent £100.

Kur galiu rasti savo pakvietimo kodą?

Jūsų pakvietimo kodas yra jūsų TransferGo programėlėje. Tiesiog eikite į programėlės skiltį „Pagrindinis“ ir suraskite reklamjuostę, kurioje minimas atlygis. Arba galite paliesti viršutinį kairįjį meniu, spustelti „Uždarbis“ ir čia rasite savo pakvietimo kodą.

Jei naudojate interneto naršyklę, kairėje ekrano pusėje rasite skiltį „Pakvieskite ir uždirbkite“. Čia rasite savo pakvietimo nuorodą, kurią galėsite nukopijuoti, įklijuoti ir siųsti kur norite ir kam tik norite.

Ar jie turi būti mano draugai?

Jie gali būti draugai, pažįstami, bendradarbiai, šeimos nariai ar visiškai nepažįstami žmonės. Jei jie prisiregistruos naudomi jūsų pakvietimo kodą, laikysime juos jūsų draugais.

Kodėl negavau atlygio už prisijungusį draugą?

Pirmiausia jie turi pradėti naudotis mūsų programėle. Tai apibrėžiame kaip £100 ar daugiau pervedimą kitam asmeniui, kita valiuta ir į kitą šalį per pirmuosius 6 mėnesius nuo registracijos.

Ar naudotis TransferGo saugu?

7 milijonai mūsų klientų mano, kad taip! Galite peržiūrėti mūsų atsiliepimus „Trustpilot“ ar paieškoti informacijos apie mus internete, paskaityti apie mus įvairiuose leidiniuose visame pasaulyje, kad įsitikintumėte patys.

Kaip galiu užsidirbti pinigų internete, pakviesdamas draugus?

Pradėkite nuo draugų ir šeimos narių, bet nebijokite skleisti žinutės savo socialiniuose tinkluose. Jūsų pakvietimo kodas negali būti pavogtas. Jis gali būti panaudojamas tik jūsų uždarbiui padidinti.

Koks yra uždarbio limitas?

Limito nėra. Jūs gaunate £20 (arba lygiavertę sumą) kiekvieną kartą, kai kas nors, kas nėra jūs, panaudoja jūsų pakvietimo kodą, kad prisiregistruotų prie TransferGo, ir išsiunčia pirmuosius £100 tarptautiniu mastu kita valiuta ir kitam asmeniui. Žinoma, jie turi laikytis mūsų taisyklių ir sąlygų.

Atlikite greitesnius ir pigesnius pervedimus – atsisiųskite TransferGo programėlę!

Download
Download
Download
Download
Download
Download