KAIP VEIKIA TRANSFERGO

Paprasta ir greita. Išbandykite jau šiandien

Atlikite pervedimo rezervaciją

Pateikite gavėjo duomenis bei sumą, kurią norite siųsti

Atlikite vietinį pervedimą

Atlikite vietinį pinigų pervedimą savo el. bankininkystės paskyroje arba perveskite pinigus savo debeto kortele (galioja sumoms iki 1000 svarų).

Mes pasirūpinsime viskuo kitu

Kai tik gausime Jūsų įmoką

Dažnai užduodami klausimai

Nerandate čia? Pasinaudokite mūsų Pagalbos centru

TransferGo – internetinė skaitmeninė pinigų pervedimo platforma, kuri suteikia galimybę atlikti tarptautinius pinigų pervedimus, iš tikrųjų nepervedant paties siuntėjo pinigų į kitą šalį. Tai leidžia paslaugas atlikti pigiau ir greičiau.

Pervedimo kainą lemia itin palankus valiutos keitimo kursas ir pinigų pristatymo laikas, kurį galite pasirinkti pagal savo poreikį.

Pristatymo laikas
Pristatymo mokestis
Valiutų konversija
Pristatymas kitą dieną
£0 – 0.99 0 – 2.2%
Per 30 min.
Priklauso nuo pervedamos sumos
0 – 2.2%

Visi mokesčiai yra įtraukti į sumą, kurią matote pasirinkdami pervedimą. Jums nereikia nerimauti dėl papildomų mokėjimų padengti mokesčius už pervedimą. Be to, naudodamiesi „”TransferGo”” paslauga, jums nereikia nerimauti dėl valiutos svyravimų – jūsų pervedimo gavėjas gaus tikslią sumą, kurią užsisakysite.

Tikrai taip! TransferGo turi mokėjimo įstaigos licenciją (angl. „Authorised Payment Institution“, licencijos nr. 600886), įmonės veiklą kontroliuoja D. Britanijos finansinės veiklos priežiūros tarnyba (FCA, „Financial Conduct Authority“) ir prižiūri D. Britanijos mokesčių tarnyba HMRC („Her Majesty’s Revenue and Customs“), tad mes laikomės tokių pačių veiklos saugos standartų, kaip bet kuris komercinis bankas.

Taip pat, nepriklausomoje vartotojų atsiliepimų svetainėje Trustpilot galite rasti mūsų klientų atsiliepimų.

Jūs galite pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką pagal jūsų poreikius.
Pristatymo laikas į pagrindines šalis:

 

 • Mūsų standartinis pristatymo laikas yra kitą darbo dieną nuo tada, kai mes gauname jūsų pervedimą.
 • Mes taip pat turime greitus pristatymo variantus – jūsų pinigai gali būti pristatomi mažiau nei per 30 minučių, atsižvelgiant į šalį, iš kurios buvo padarytas jūsų pervedimas.

 

Turėtumėte žinoti, kad kai kuriose šalyse mūsų paslaugos yra ribotos, tai reiškia, kad pristatymo laikas trunka dieną ilgiau nei pagrindinėse šalyse.
Ribotų paslaugų šalys yra šios:

 

 • JAV
 • Australija
 • Bulgarija
 • Kanada
 • Šveicarija
 • Čekija
 • Honkongas
 • Izraelis
 • Meksika
 • Afrika

Žinoma! Norėdami susikurti verslo paskyrą spauskite čia.

Mūsų kursas kartais skiriasi nuo Europos centrinio banko (ECB) kursų. ECB atnaujina savo kursus kiekvieną dieną apie 16:00 CET, o mūsų kursai yra tiesioginiai ir nuolat atnaujinami, kad atspindėtų rinkos pokyčius. Be to, mūsų siūlomi kursai turi padengti išlaidas (pvz., nepopuliarių valiutų keitimą) ir rizikas (pvz., pervedimus, kai rinka uždaryta). Labai stengiamės užtikrinti, kad mūsų kursai būtų vieni geriausių siūlomų rinkoje. Čia galite palyginti mūsų siūlomus kursus su ECB.

Siųskite pinigus namo.

Atsisiųskite mūsų programėlę šiandien, kad galėtumėte lengvai, greitai ir pigiai pervesti pinigus.