Saugiai siųskite pinigus su verslo paskyra

Turite smulkų ar vidutinį verslą? Sutaupykite laiko ir sumažinkite išlaidas pinigų pervedimams naudodami TransferGo Verslui.

Greiti pervedimai

Siųskite į milijonus sąskaitų visame pasaulyje. Daugelis pervedimų tikslą pasieks greičiau nei per 30 minučių.

Maži mokesčiai

Maži mokesčiai ir puikūs valiutos keitimo kursai leidžia persiųsti pažadėtą sumą ir sutaupyti iki 90 % lyginant su bankų paslaugomis.

Jokių rūpesčių

Mūsų greita bei intuityvi sąsaja leidžia atlikti grupinius mokėjimus tiekėjams ar darbuotojams daugiau nei 65 šalyse. Mokėjimus atliksite vos per kelias minutes.

Kodėl TransferGo yra geras pasirinkimas jūsų verslui

Grupiniai mokėjimai

Mūsų grupinių mokėjimų funkcija palengvina sudėtingus mokėjimus. Galite pervesti pinigus net iki 50 skirtingų tiekėjų ar pervesti atlyginimus į kelias skirtingas šalis – viskas vienu vietiniu mokėjimu.

Sekite savo pervedimą

Savo TransferGo verslo paskyroje galite sekti atliktus pervedimus bei pasidalinti pervedimų informacija su gavėjais, kad jie žinotų, kada gali tikėtis mokėjimo. Informuosime jus kiekviename žingsnyje, nuo akimirkos kai pinigai pateks į mūsų sąskaitą, iki kol jie pasieks gavėją.

Freelanceriai ir smulkieji verslininkai

TransferGo tinka mažiems verslams, turintiems didelių ambicijų ir suteikia galimybę freelanceriams, smulkiems verslininkams ar UAB savininkams sumokėti tiekėjams už paslaugas ir prekes ar net reikalauti mokėjimo iš klientų. Jums reikės rūpintis vienu dalyku mažiau.

Pagalba per 20 sekundžių

Mėgaukitės aukštos kokybės pagalba 9 kalbomis – el. paštu, telefonu ar pokalbiu internete. Mūsų puiki komanda jums padės labai greitai – vidutinis atsakymo telefonu laikas yra 20 sekundžių.

Saugi ir patikima paslauga

Savo klientams suteikiame galimybę saugiai gauti ir siųsti pinigus. Mūsų platformoje naudojamas sudėtingas kodavimas, pasižymintis institucijų lygmens sauga, o griežti registracijos ir atitikties procesai ledžia apsaugoti jūsų pinigus.

Taupykite laiką ir pinigus,
naudodami TransferGo verslui