ĮSIGALIOJIMO DATA: 2024 M. VASARIO 12 D.

Naudojimosi sąlygos: Draugo siuntimo programa

1. Sveiki atvykę

  1. Šiame puslapyje nurodytos sąlygos ir nuostatos, taikomos TransferGo Draugo siuntimo programai („Siuntimo programa“).
  2. Siuntimo programa yra remiama, skatinama ir administruojama „TransferGo Ltd“ („TransferGo“, „mes“, „mūsų“). Mes teikiame paslaugą, kuri leidžia jums siųsti pinigus ir atlikti užsienio valiutos mokėjimus tarptautiniu mastu per mūsų svetainę, transfergo.com, ir mūsų programėlę („Paslauga“).
  3. Siunčiant mums draugą („Rekomenduojamasis vartotojas“) kaip nurodyta žemiau, jūs („Rekomenduotojas“) būsite laikomas sutikusiu su šiomis sąlygomis ir nuostatomis („Programos sąlygos“). Prašome atidžiai perskaityti šias Programos sąlygas ir įsitikinti, kad jas suprantate ir sutinkate su jomis prieš siunčiant mums bet kurį asmenį.
  4. Rekomendacijų programa yra negaliojanti ten, kur tai draudžiama įstatymo.

 

2. Kaip dalyvauti rekomendacijų programoje

  1. Norėdami dalyvauti rekomendacijų programoje, turite rekomenduoti mūsų paslaugą asmeniui ir atlikti bet kurį iš šių veiksmų:
 • duok jiems savo pakvietimo kodą; arba
 • išsiųskite jiems savo pakvietimo nuorodą; arba
 • pasakykite mums išsiųsti jiems pradinį el. laišką per mūsų Paslaugą, atsiųsdami mums jų el. pašto adresą naudojant funkcionalumą ‘Pakvietimo’ puslapyje mūsų Paslaugoje
  1. Ta asmuo („Rekomenduotas vartotojas“) privalo užsiregistruoti pas mus, sukurti paskyrą ir nurodyti, kad jūs jį rekomendavote mūsų paslaugai, atlikdamas vieną iš šių veiksmų:
   1. 2.2.1.pateikiant jūsų pakvietimo kodą; arba
   2. 2.2.2.sekdami jūsų pakvietimo nuorodą; arba
   3. 2.2.3.sekdami nuorodą, esančią įvadiniam el. laiške, išsiųstam per mūsų Paslaugą
  2. Suteiksime jums prieigą prie jūsų unikaliojo pakvietimo kodo ir pakvietimo nuorodos, kai prisijungsite prie savo paskyros ir pasieksite Nuorodų skiltį mūsų Paslaugoje. (Jeigu sutikote gauti el. laiškus iš mūsų, taip pat išsiųsime jūsų pakvietimo kodą į el. pašto adresą, kurį nurodėte sukurdami savo paskyrą. Galite patikrinti ir pakeisti savo išsaugotą el. pašto adresą TransferGo paskyros Nustatymų skiltyje.)
  3. Rekomenduotas vartotojas privalo pervesti konkrečią programėlėje arba internete nurodytą sumą, kad jūs galėtumėte pretenduoti į atlygį („Kvalifikuojamieji pervedimai“). Ši suma gali būti pervesta per vieną ar daugiau kvalifikuojamųjų pervedimų, jei jie atliekami per 6 mėnesius nuo rekomendacijos.
  4. Kvalifikuojantys pervedimai turi būti tarptautiniai ir iš vienos valiutos į kitą. Pervedimai ta pačia valiuta – pavyzdžiui, EUR į EUR – nelaikomi kvalifikuojančiais pervedimais.
  1. Jūs taip pat galite mums pasakyti, kad siųstume pradinius el. laiškus jūsų vardu Referral skyriuje mūsų Paslaugoje.
  2. Patvirtindami, kad prašote mums išsiųsti jiems el. laišką (ir/ar kitus komunikacijos būdus), patvirtinate, kad turite gavėjo aiškų sutikimą mums laikyti jų kontaktinius duomenis ir naudoti juos Siuntimo programai.
  3. Tai yra jūsų atsakomybė gauti Rekomenduoto vartotojo sutikimą jiems siųsti pakvietimo kodą ar pakvietimo nuorodą į mūsų Paslaugą.
  4. Kai Rekomenduotas vartotojas atliks Kvalifikuotą pervedimą(-us), galite pretenduoti į piniginį atlygį, nurodytą 3 punkte (tai “Premija“). Kvalifikuotas pervedimas laikomas atliktu, kai:
 • Rekomenduotas vartotojas pradėjo pervedimą, sumokėjo mums atitinkamą sumą, kuri turi būti pervesta kartu su mūsų mokesčiais; ir
 • gavėjo banko sąskaita buvo papildyta suma, kurią nurodytas vartotojas pervėdė naudodamasis mūsų paslauga (atsižvelgiant į papildomas mokesčius ir rinkliavas, nurodytas mūsų naudojimo sąlygose https://www.transfergo.com/terms-and-conditions) ir nebuvo atmesta arba grąžinta atgal į mūsų sąskaitą.
  1. 2.10.Atsižvelgiant į 2.12, 2.13, 2.14 ir 5 punktus, pranešime jums, kad galite gauti premiją atnaujinus siuntimo skyrių mūsų paslaugoje per 5 darbo dienas nuo to momento, kai siunčiamasis vartotojas atlieka kvalifikuotą pervedimą (-us).
  2. 2.11.Jeigu pakviestas vartotojas naudoja kvietimo nuorodą, o ne kvietimo kodą, kurdamas savo paskyrą, jis privalo įjungti slapukus savo naršyklėje, kad galėtume jį identifikuoti kaip paslaugą naudojantį dėl jūsų pakvietimo, ir kad jūs galėtumėte gauti premiją.
  3. 2.12.Prieš galėdami gauti savo premiją, mums gali prireikti daugiau informacijos iš Jūsų ir pasiūlyto vartotojo. Mes galime:
 • paprašyti jūsų ir nukreiptojo vartotojo patvirtinti savo tapatybes, pateikiant bet kokias detales ar dokumentus, kurių mes galime pagrįstai reikalauti (kaip taikoma);
 • imtis bet kokių pagrįstų veiksmų, kad patikrintų jūsų arba nukreiptojo vartotojo pateiktą informaciją ar dokumentus elektroniniam tapatumui nustatyti, pavyzdžiui, pasiekiant vyriausybės ir privačias duomenų bazes bei kredito informacijos agentūras.
  1. 2.13.TransferGo pasilieka teisę nemokėti Premijos šiais atvejais:
 • jei negalime patvirtinti jūsų ar nukreiptojo vartotojo tapatybės ar bet kokios papildomos informacijos ir dokumentacijos pagal 2.8 punktą;
 • Jeigu mes pagrįstai įtariame, kad Paskyra suklastota Rekomenduoto vartotojo, arba kad Rekomenduoto vartotojo Paskyra kaip nors pažeidžia mūsų Taisykles ir sąlygas (https://www.transfergo.com/terms-and-conditions);
 • jei Pasinaudojęs Vartotojas atliks savo Kvalifikuotą(s) Pervedimą(-us) naudodamasis finansinių paslaugų teikėjais, kuriuos mes įtraukėme į draudžiamųjų sąrašą, nustatę piktnaudžiavimo modelius su šiais teikėjais (pavyzdžiui, Revolut, Monese, ApplePay, Google Pay, N26 ir kiti).
 • jei rekomenduotas vartotojas siunčia pinigus jums arba sau
 • jei siuntėjas ir gavėjas naudoja tą pačią nuorodą ar kupono kodą pagal Rekomendacijų programą, nepaisant to, ar a) jų banko sąskaitos, debeto kortelės, kredito kortelės, išankstinio mokėjimo kortelės ar ID vardas yra kitoks, ar b) jų sąskaitos adresas yra kitoks
 • jei banko kortelėje ar sąskaitoje nurodytas vardas nėra jūsų, arba jei jis nesutampa su vardu, nurodytu jūsų TransferGo paskyroje. Jei vardai nesutampa, pasiliekame teisę nemokėti jūsų atlygio
 • jei pažeidėte bet kurį šių Programos sąlygų ar mūsų Sąlygų ir nuostatų punktą;
 • jei mes nutraukėme Rekomendacinę programą ir kvalifikuojantys pervedimai buvo atlikti po to, kai Rekomendacinė programa buvo nutraukta;
 • jei pagal galiojančius įstatymus mes negalime jums mokėti Premijos; arba
 • jei jūsų premija pasibaigė pagal 4.2 punktą
 • jei jūs arba jūsų pasiūlytas vartotojas turite kelias TransferGo paskyras;
 • jei premija buvo reikalaujama daugelio vartotojų ta pačia sąskaita
 • jei įtariame, kad siūlomas vartotojas neturi realaus ketinimo naudotis mūsų paslauga ir ją naudojo tik vieną kartą, kad gautų premiją
 • kai prašote mums sumokėti premiją į sąskaitą, kuri nėra jūsų asmeninė banko sąskaita
 • kai prašote mums sumokėti premiją į sąskaitą šalyje, kurios mes nepalaikome
 • kitais atvejais, kurie pažeidžia Siuntimo programos sąlygas, jei siunčiamasis vartotojas nesuteikia savo unikaliojo kodo, kai jis sukuria savo TransferGo paskyrą arba užsako pervedimą, premija priskiriama pirmajam siuntėjui pagal siuntėjo kodą, kurį jie naudoja. Mes negalime perleisti premijų.
  1. 2.14.Kai nukreipiate vartotoją į TransferGo, šis asmuo negali jūsų atsiųsti atgal į TransferGo.
  2. 2.15.Jūs negalite naudoti mokamųjų paspaudimų ar kitų mokamųjų ar automatizuotų potencialių klientų generavimo paslaugų, norėdami dalyvauti siuntimo programoje. Gali būti, kad negalėsite gauti savo premijos, jei pagrįstai įtariame, kad naudojote tokią paslaugą, kviesdami siunčiamus vartotojus į mūsų paslaugą, ir taip pat galime imtis bet kokios kitos veiksmų, kurias laikome pagrįstai tinkamomis, įskaitant jūsų teisės naudoti mūsų paslaugą nedelsiant, laikinai ar nuolat atšaukimas arba jūsų paskyros uždarymas.
  3. 2.16.Jeigu jūsų pasiūlyti vartotojai nuolat pažeidžia mūsų taisykles, tuomet jūs negausite savo premijos ir būsite užblokuotas nuo siūlymo programos.
  4. 2.17.Jeigu įtariame, kad pakvietėte sukčius, pasiliekame teisę nedelsiant nutraukti jūsų TransferGo profilį.
  5. 2.18.Mes turime teisę sustabdyti reikalavimą, jei mūsų sistemos aptinka, kad Draugas ir Advokatas gali būti ta pati asmenis.
  6. 2.19.TransferGo sprendimas visais klausimais yra galutinis ir privalomas, ir nebus pradėta jokia korespondencija ar diskusija.

 

3. Bonuso suma

  1. Visos „Pasikviesk draugą“ programos, premijos ir valiuta yra nustatomos pagal daugelį veiksnių ir gali skirtis skirtingiems vartotojams.
  2. Jūs galite gauti savo Premiją bet kuria teisėta valiuta, naudojama mūsų palaikomose šalyse (kaip apibrėžta mūsų T&C). Mes konvertuosime atitinkamą Premijos sumą į pasirinktą valiutą pagal kursą, rodomą Paslaugoje tą dieną ir laiką, kai mokame jums Premiją. Šie kursai gali kisti laikui bėgant pagal tarptautinių valiutų kursų svyravimus.
  3. Bonusų dydžiai kinta priklausomai nuo įvairių veiksnių. Šie dydžiai visada nurodomi Paslaugos siuntimo skyriuje. Pakviesti asmenys taip pat gali būti apdovanoti nuolaidomis, grynaisiais bonusais ar įvairiais dydžiais. Visada ieškome geriausių sprendimų mūsų klientams, todėl pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti apdovanojimo tipą ir dydį.

 

4. Pretenduojant savo premiją

  1. Kai jūsų premija bus prieinama, galėsite ją pasiimti:
 • užpildant savo profilį asmeninėmis detalėmis;
 • sekdami nuorodą „Reikalauti savo apdovanojimo“ nuorodų skyriuje mūsų paslaugoje;
 • pateikdami savo banko sąskaitos duomenis;
  1. Privalote pasiimti savo premiją per 30 dienų. Mes informuosime jus apie teisę tai padaryti, jei sutikote gauti el. pašto komunikacijas ir/ar pranešimus iš mūsų. Jei per šį laikotarpį nesinaudosite savo premija, daugiau jos negalėsite pasiimti. Apie tai informuosime jus mūsų paslaugos „Pakvietimų“ puslapyje.

 

5. Atsakomybės apribojimas

  1. TransferGo pasilieka teisę bet kuriuo metu ir iš karto keisti ar nutraukti Rinkodaros programą laikinai arba nuolat, pranešant arba nepranešant iš anksto dėl priežasčių, kurios yra už jos kontrolės (įskaitant, bet neapsiribojant, numatomais, įtariamais ar faktiniais sukčiavimais).
  2. Galime taip pat keisti arba nutraukti Paslaugų rekomendavimo programą, pateikdami jums pagrįstą pranešimą. Jei nutrauksime Paslaugų rekomendavimo programą, mes:
 • atsižvelgiant į 4.2 punktą, išlaikyti bet kokį premiją, kuriai tapote tinkamas prieš 11:59 vakaro UK laiku paskutinę Rekomendacijų programos dieną;
 • informuoti jus apie bet kokį teisę reikalauti Premijos, kuri buvo kaupiama jums iki 23:59 UK laiku paskutinę Siuntimo programos dieną, jei sutikote gauti el. pašto pranešimus ir/ar pranešimus iš mūsų.
  1. TransferGo nepriima jokios atsakomybės už jūsų patirtus nuostolius ar žalą, dėl dalyvavimo Siuntimo programoje ar jūsų Premijos priėmimo ar naudojimo, įskaitant (bet neapsiribojant) nuostolius, atsirandančius dėl šių priežasčių:
 • bet koks Paslaugų perkelimas ar atšaukimas, ar bet koks vėlavimas informuojant jus apie teisę reikalauti Premijos;
 • bet koks pakeitimas, neleidžiamas prieiga, žala, vėluojantis pristatymas arba nepateikimas bet kokių pranešimų, patvirtinimų, užklausų ar kitų dokumentų, susijusių su Paslaugų perleidimo programa;
 • bet kokia žala jūsų ar bet kurio kito asmens kompiuteriui, susijusi su dalyvavimu Rekomendacijų programoje arba medžiagų atsisiuntimu susijus su Rekomendacijų programa;
 • bet kurio trečiosios šalies tiekėjo veiksmas arba neveikimas.
  1. Nieko šiose programos sąlygose neturėtų apriboti TransferGo atsakomybės už mirtį, asmeninį sužalojimą, apgaulę ar apgaulingą atstovavimą dėl savo neatsargumo, ar bet kurią kitą situaciją, kurioje įstatymas neleidžia mums apriboti ar sumažinti savo atsakomybės.
  2. Visi mokesčiai ir kiti administraciniai išlaidos yra siuntėjo atsakomybė.

 

6. Jūsų asmeniniai duomenys

  1. Prašome peržiūrėti mūsų privatumo politiką, kad sužinotumėte, kaip tvarkome jūsų informaciją. Privatumo politikos kopiją galima gauti užklausus el. paštu: [email protected], arba apsilankius: https://www.transfergo.com/privacy-policy.

 

7. Pereinant į filialų programą

  1. Remiantis jūsų siuntimo elgsena, galime laikyti tinkamu jus perkelti į mūsų Affiliates programą. Jei tai įvyks, suteiksime jums pakankamai laiko ir išdėstysime jūsų peržiūrėtas grynųjų pinigų grąžinimo naudas.

 

8. Bendras

  1. Jeigu bet kuris šių Programos sąlygų punktas bus pripažintas neteisėtu arba neįgyvendinamu, tai neįtakos likusių nuostatų galiojimo ir veikimo.
  2. Jeigu turite klausimų apie Paslaugos rekomendavimo programą, prašome rašyti mums el. paštu [email protected] su tema „Kviesk draugą programai“.
  3. Rekomendacijų programos sąlygas reglamentuos Anglijos teisė, o dalyviai pripažįsta išimtinę Anglijos teismų jurisdikciją.
  4. TransferGo pasilieka teisę atsisakyti išmokėti šį bonusą pagal savo nuožiūrą.
  5. TransferGo pasilieka teisę keisti arba atšaukti premiją pagal savo nuožiūrą.
  6. TransferGo turi teisę bet kada nutraukti Paslaugų rekomendavimo programą be pranešimo.
  7. TransferGo pasilieka teisę bet kada keisti Programos sąlygas.

 

9. Dabartinis pasiūlymas

Kai kuriomis laikotarpiais mes siūlysime konkrečias premijas pasirinktiems vartotojams, be mūsų nuolatinės programos.

Dabartinis mūsų pasiūlymas atrinktiems vartotojams yra „Pirmieji trys draugai“ pasiūlymas ir galioja iki liepos 15 d. 00:00.

Per šį laikotarpį, jūsų pirmi trys draugai uždirba jums £/€20, £/€30 ir £/€50 kiekvienas – iš viso £/€100! Kiekvienas draugas po to uždirbs jums €22 arba £20, todėl galite toliau uždirbti.

Kaip tai veikia

 • Jeigu turite 0 rekomendacijų, jūs esate tinkamas gauti visą apdovanojimų spektrą:

1-asis draugas £/€20

2-as draugas £/€30

3-ias draugas £/€50

 • Jeigu turite 1 ankstesnį rekomendaciją, jūs esate teisėtas šiems prizams:

Antras draugas £/€30

3-ias draugas £/€50

 • Jeigu turite 2 ankstesnius rekomendacijų pateikimus, jūs esate teisėtas šių premijų gavėjas:

3-iasis draugas £/€50

 • Jeigu turite 3 ar daugiau ankstesnių rekomendacijų, tuomet esate teisėtas gauti £20/€22 atlygį už kiekvieną draugą, kurį rekomenduosite po to.