TransferGo privatumo politika

Tam, kad galėtume suteikti jums nepriekaištingas pinigų pervedimo paslaugas, turime pasinaudoti kai kuria jūsų asmenine informacija.

Tačiau jūsų asmeninė informacija… yra asmeninė. Kalbant apie šiuos duomenis, jūs turite tam tikras teises, o mes esame įsipareigoję tas teises gerbti.

Šia Privatumo politika siekiama kaip galima aiškiau paaiškinti, kokios yra tos teisės ir atsakomybės. Perskaitykite jas, kai tik turėsite progą.

TransferGo

Pagrindinė informacija

1. Šiek tiek apie mus

Mes esame TransferGo Ltd. Mūsų buveinės adresas yra 1a Old Street Yard White Collar Factory, Londonas EC1Y 8AF, Jungtinė Karalystė. Mūsų įmonės kodas yra 07914165. Mes esame registruoti Jungtinės Karalystės duomenų apsaugos institucijoje (Informacijos komisato tarnyboje (ICO)) kaip asmens duomenų naudotojas. Registracijos numeris yra Z316680X.

TransferGo Lithuania, UAB yra elektroninių paslaugų įstaiga, įsteigta Lietuvos respublikoje, įgaliota ir reguliuojama Lietuvos Banko. Registruotas adresas: Palangos g. 4, Vilnius, Lietuva, registracijos numeris 304871705, FI kodas 32400. Įgaliojimo kodas: LB000461

2. Mūsų pažadas

Pažadame saugoti ir gerbti jūsų privatumą. Mes:

  • ✓ visuomet laikysime jūsų duomenis saugiai ir privačiai;
  • ✓ jūsų duomenų niekuomet neparduosime;
  • ✓ leisime jums peržiūrėti ir tvarkyti savo privatumo nustatymus, kai tik to norėsite.

3. Kodėl šis dokumentas yra svarbus

Duomenų apsaugos įstatymuose mes esame vadinami jūsų asmeninių duomenų „valdytoju“. Tai mums užkrauna tam tikrus tų duomenų naudojimo įsipareigojimus. Šiame dokumente mes pasistengėme juos kaip galima paprasčiau paaiškinti. Jei turite klausimų apie tai, kaip naudojame jūsų duomenis, susisiekite su mūsų Duomenų apsaugos tarnyba adresu [email protected].

Jūsų teisės

Jūsų asmens duomenų teisės apsaugotos įstatymu. Štai, kaip mes jas gerbiame.

4. Ką jūsų teisės reiškia mums

Jūsų teisė Ką tai reiškia
Jūs turite teisę sužinoti, kaip mes naudojame duomenis apie jus. Tam ir skirta ši privatumo politika: kuo aiškiau, paprasta kalba, paaiškinti, kaip mes naudojame jūsų duomenis.
Galite prašyti susipažinti su duomenimis apie jus, kuriuos turime. Taip pat galite paprašyti informacijos apie tai, kokius duomenis tvarkome ir kodėl. Jei atliksite DSAR (duomenų subjekto pateiktas prašymas), mes pateiksime jums visų turimų duomenų kopiją. Negalime jums pateikti jokios informacijos apie kitus asmenis, susijusios su vykdomu kriminaliniu ar sukčiavimo tyrimu ar susijusios su ginču, kurį su jumis sprendžiame. Taip pat nepateiksime jokios komunikacijos, kurią vykdėme su savo teisiniais patarėjais.
Galite prašyti mūsų pataisyti duomenis, jei manote, kad jie neteisingi. Pataisysime nepilnus ar netikslius duomenis, kai mūsų to paprašysite. Prieš atnaujinant jūsų bylą mums gali reikėti patikrinti naujosios informacijos, kurią mums pateikiate, tikslumą.
Galite prašyti mūsų ištrinti jūsų duomenis. Galite paprašyti, kad ištrintume jūsų asmeninius duomenis, jei:
• mums juos naudoti nebėra pagrįstos priežasties;
• jūs atšaukėte savo duotą sutikimą juos naudoti;
• jūs prieštaraujate jų naudojimui;
• mes juos naudojome neteisėtai;
• juos ištrinti reikalauja įstatymas.
Mes ne visuomet galėsime sutikti su jūsų prašymu. Jei uždarėte savo TransferGo paskyrą, bet pagal galiojančius teisės aktus privalome saugoti jūsų asmens duomenis, gali būti, kad negalėsime ištrinti visų su jumis susijusių duomenų.
Galite prieštarauti tam, kad tvarkome jūsų duomenis rinkodaros tikslais. Galite nurodyti mums liautis naudoti jūsų duomenis rinkodarai. Paprasčiausiai eikite į savo naršyklės ar programėlės nuostatų dalį, paspauskite „Privatumas“ ir pakeiskite komunikacijos kanalų parametrus.
Galite prieštarauti mums dėl kitos informacijos naudojimo (jei mes ją naudojame teisėtų interesų tikslais). Jei naudojame jūsų duomenis „teisėtais tikslais“, o jūs to nenorite, galite tam prieštarauti. Tačiau jei yra pagrįsta informacijos naudojimo priežastis (pavyzdžiui, teisinė priežastis), jūsų prašymą mes galime atmesti. Jei prieštaraujate informacijos, nuo kurios priklauso mūsų paslaugos teikimas, naudojimui, negalėsime jos jums teikti, tad gali būti, kad turėsime uždaryti jūsų paskyrą.
Galite paprašyti mūsų apriboti, kaip mes naudojame jūsų duomenis Galite prašyti mūsų nutraukti duomenų apie jus naudojimą, jei:
• norite, jog patikrintumėme, ar ta informacija yra tiksli;
• mūsų informacijos apie jus naudojimas yra neteisėtas, tačiau nenorite, kad ta informacija būtų ištrinta;
• informacija mums nebereikalinga, tačiau norite, kad ją ir toliau laikytume dėl teisinio ieškinio;
• jūs prieštaraujate tam, kad mes naudojame jūsų informaciją (žr. aukščiau), tačiau mes turime patikrinti, ar turime pagrįstą priežastį tai daryti.
Galite paprašyti persiųsti jūsų asmeninius duomenis jums. Jei galėsime ir to nedraus įstatymai jūsų asmeninę informaciją jums pateiksime struktūrizuotu, plačiai naudojamu ir įrenginiais nuskaitomu formatu.
Galite atšaukti savo sutikimą. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Tiesiog pakeiskite savo nustatymus TransferGo svetainėje arba programėlėje, arba išsiųskite mums laišką adresu [email protected]. (Atkreipkite dėmesį, kad jūsų asmeninę informaciją naudojame teisėtai nuo tos akimirkos, kai duodate tam sutikimą iki tol, kol jį atšaukiate)

5. Kaip pasinaudoti savo teisėmis

Jei norite pasinaudoti savo teisėmis, parašykite mums el. laišką adresu [email protected]. Kai tai padarysite, mes galime paprašyti jūsų tapatybės įrodymo, kad įsitikintumėme, jog tai tikrai jūs ir galėtume saugiai tvarkyti jūsų užklausą. Jei nesate patenkinti, kaip tvarkome jūsų duomenis, galite susisiekti su savo nacionaline duomenų apsaugos institucija.

Mūsų atsakomybė

6. Duomenų apie jus rinkimas

Mes rinksime jūsų asmeninius duomenis, kai jūs naudositės:

mūsų internetine svetaine https://www.transfergo.com
TransferGo programėle.

Žemiau esančioje lentelėje parodyta ką, kaip ir kada mes renkame.

Duomenų tipas Kaip juos renkame
Šiuos duomenis mums pateikiate, kai:
• užsiregistruojate naudotis TransferGo
• užpildote bet kokią formą
• susirašinėjate su mumis
Jūsų vardas, adresas, pilietybė ir gimimo data. Jūsų el. pašto adresas, telefono numeris ir naudojamo įrenginio (pavyzdžiui, jūsų telefono, kompiuterio ar planšetinio kompiuterio) informacija. Jūsų naudotojo vardas, slaptažodis ir kita registracijos informacija. Jūsų banko sąskaitos informacija, įskaitant sąskaitos numerį, banko kodą ir IBAN. Jūsų debeto ir kredito kortelių informacija, įskaitant kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV. Identifikaciniai dokumentai (pavyzdžiui, jūsų pasas ar asmens tapatybės kortelė), bet kokio dokumento, kurį pateikėte tapatybės nustatymo tikslais, kopija ir bet kokia kita informacija, kurią pateikėte, kad įrodytumėte, jog galite naudotis mūsų paslaugomis. Mūsų komunikacijos įrašai, jei kreipėtės į mus ar mes susisiekėme su jumis. Jūsų nuotrauka ar vaizdo įrašas, kuris buvo užfiksuotas tapatybės patvirtinimo sesijos metu.
Kai naudojatės TransferGo svetaine arba programėle 1) Techniniai duomenys, įskaitant:
– kompiuterio, besijungiančio prie interneto, IP adresas;
– jūsų prisijungimo duomenys, naršyklės tipas ir versija;
– jūsų laiko zonos nuostata;
– operacinė sistema ir platforma;
– įrenginio tipas;
– unikalus duomenų identifikatorius (pavyzdžiui, jūsų IMEI numeris, įrenginio belaidžio tinklo sąsajos MAC adresas ar įrenginio naudojamo mobiliojo telefono numeris);
– mobiliojo tinklo duomenys;
– mobilioji operacinė sistema;
– naudojamos mobiliosios naršyklės tipas ir t. t.

2) Duomenys apie jūsų apsilankymą, įskaitant:
– nuorodas, kurias paspaudėte per mūsų svetainę ar iš jos (įskaitant datą ir laiką);
– paslaugas, kurias peržiūrėjote ar kurių ieškojote;
– puslapio atsakymo laikas;
– atsisiuntimo klaidos;
– apsilankymo tam tikruose puslapiuose ilgis;
– puslapio sąveikos duomenys (pvz., slinkimas ir paspaudimai);
– būdai, kaip išeinama iš puslapio.

3) Duomenys apie operacijas, įskaitant:
– operacijos data, laikas ir suma;
– naudojamos valiutos ir keitimo kursai;
– gavėjo informacija;
– naudojamas mokėjimo būdas.

4) Jūsų įrenginyje saugomi duomenys, įskaitant:
– kontaktinę informaciją iš jūsų adresų knygutės (jei suteikiate mums prieigą);
– prisijungimo informacija;
– nuotraukos, vaizdo įrašai ar kitas skaitmeninis turinys;
– registracijos (kartais tai vadiname turinio informacija).

Mūsų programėlė šiuos duomenis renka reguliariai, kad jie būtų atnaujinami.
Mes naudojamte GPS, kad stebėtume jūsų vietovę (jei TransferGo programėlėje įjungiate vietovės paslaugas) Kartais sekame jūsų vietovę, pavyzdžiui, kad nustatytumėme iš kur siunčiate pinigus.
Kai pateikiate dokumentus patvirtinimui arba atliekate operaciją

7. Kodėl mums reikalingi duomenys apie jus

Mes negalime naduoti jūsų duomenų be teisinio pagrindo (tinkamos teisinės priežasties). Teisinis pagrindas bus vienas iš šių:

Siekiant gerbti mūsų sutartį ir susitarimus su jumis
Mes paprasčiausiai negalime teikti savo paslaugų prieš tai negavę tam tikrų duomenų apie jus.

Tam, kad įvykdytumėme savo teisinius įsipareigojimus
Kai kurie įstatymai reikalauja, kad rinktume ir laikytume tam tikrus duomenis apie jus, pavyzdžiui, įstatymai dėl pinigų plovimo prevencijos.

Teisėtų interesų tikslais
Kartais renkame ir naudojame jūsų duomenis arba dalijamės jais su kitomis organizacijomis. Tai darome tik tuomet, kai turime teisėtą priežastį, kuri yra subalansuota su jūsų teise į privatumą, pavyzdžiui, jums paprašius naudoti naują kortelę, mes turime nusiųsti jūsų duomenis savo partneriui, teikiančiam paslaugą.

Jūs davėte sutikimą

Jūs sutinkate, kad mes rinktume jūsų duomenis, kai naudojatės TransferGo svetaine ar programėle, arba kai pažymite laukelį, kuris nurodo, jog neprieštaraujate, kad mes naudotume jūsų asmeninius duomenis tam tikru būdu.

Tai yra vienintelis pagrindas, kuriuo remdamiesi galime naudoti jūsų asmeninius duomenis. Paskaitykite ir sužinokite, kaip juos naudojame.

8. Kaip ir kada naudosime jūsų duomenis

Mes renkame jūsų duomenis, kad galėtume:

  • • teikti savo paslaugas;
  • • apsaugoti nuo sukčiavimo;
  • • pranešti jums apie produktus ir paslaugas, kurios jus galėtų dominti;
  • • išlaikytume savo paslaugas;
  • • įgalintume socialines sąveikas;
  • • įgyvendintume savo teisinius įsipareigojimus.

Toliau išsamiau aptarsime kiekvieną punktą.

Mūsų paslaugų teikimas
Tam, kad galėtumėte naudotis TransferGo, tam tikruose etapuose mums reikės panaudoti jūsų asmeninius duomenis.

Kai pateikiate prašymą, duomenis naudojame:
• jūsų tapatybei patikrinti ir nustatyti, ar galime patvirtinti jūsų paraišką naudotis TransferGo. Tai yra mūsų kliento pažinimo (KYC) proceso ir įsipareigojimų dalis.

Kai tampate TransferGo klientu, duomenis naudojame tam, kad:
• vykdytume savo įsipareigojimus dėl jūsų atliekamų operacijų;
• papasakotume jums apie savo produktus ir paslaugas;
• galėtume kurti naujus produktus ir paslaugas.
Jūsų duomenis taip pat naudojame teikdami klientų aptarnavimo paslaugas (telefonu arba el. paštu). Tokius skambučius ir el. laiškus galime įrašyti, tačiau tik darbuotojų mokymų ir stebėjimo tikslais, kad pastarieji galėtų teikti jums aukščiausio lygio pagalbą.

Apsaugai nuo sukčiavimo
Jūsų duomenis naudojame jūsų tapatybei patvirtinti. Taip apsisaugome nuo sukčiavimo, laikomės įstatymų ir patvirtiname jūsų tinkamumą naudotis mūsų paslaugomis.
Juos naudojame ir siekdami suprasti jūsų finansines aplinkybes bei tvarkyti sukčiavimo rizikas, susijusias su jūsų TransferGo paskyra.

Kad papasakotume jums apie naujus produktus ir paslaugas, kurios galėtų jus dominti
Su jūsų sutikimu jūsų duomenis taip pat naudojame tam, kad:
• informuotume jus apie kitus TransferGo produktus ir paslaugas, kurie panašūs į tuos, kuriuos jau naudojote arba apie kuriuos domėjotės;
• analizuotume savo reklamą ir padarytume ją aktualesnę jums;
• tvarkytume jūsų paraiškas naudotis mūsų siūlomais produktais ir paslaugomis ir nuspręstume, ar jas tenkinti.

Atminkite, kad galite mūsų paprašyti, kad nustotume siųsti jums rinkodaros informaciją. Tai galite padaryti pakeisdami privatumo nustatymus.

Mūsų paslaugų palaikymui
Nuolat atnaujindami savo paslaugas, jūsų duomenis naudojame:
• tvarkyti TransferGo tinklalapį ir programėlę (įskaitant trikdžių šalinimo, bandymų, tyrimų, statistikos ir apžvalgos tikslais);
• įsitikinti, kad mūsų svetainės turinys pateikiamas efektyviausiai jums ir jūsų įrenginiui (žr. slapukų skiltį, kad gautumėte daugiau informacijos);
• leisti jums naudotis mūsų interaktyviomis funkcijomis;
• pranešti apie mūsų paslaugų pakeitimus;
• padėti užtikrinti TransferGo svetainės ir programos saugumą.

Socialinės sąveikos įgalinimui
Jūsų duomenis naudojame tam, kad įgalintume socialines sąveikas arba pridėtume papildomas funkcijas, pagerinančias jūsų produkto naudojimo įspūdžius.
Pavyzdžiui: mes galime naudoti jūsų kontaktų informaciją, kad leistume jums siųsti pinigus tiesiogiai jūsų draugams.

Teisinių įsipareigojimų įgyvendinimui
Būna atvejų, kai gali reikėti pasidalinti duomenimis apie jus:
• su kitomis organizacijomis (pavyzdžiui, apsaugos nuo sukčiavimo agentūromis);
• siekiant įgyvendinti teisinius įsipareigojimus arba dėl teisinių ieškinių;
• siekiant padėti aptikti arba išvengti nusikaltimų.

9. Duomenų apie jus naudojimas rinkodarai

Kai užsiregistruojate TransferGo, gaunate progą pasirinkti, ar sutinkate gauti mūsų spec. pasiūlymus ir akcijas. Jei sutinkate juos gauti, naudojame jūsų duomenis rengdami pasiūlymus, kurie galimai jus sudomintų. Pasiūlymų galite bet kada atsisakyti savo paskyros nustatymuose. Savo parinktis galite bet kada pakeisti arba nurodyti, jog nenorite gauti mūsų informacijos. Tiesiog pasinaudokite savo TransferGo programėlės Nustatymų dalies skyriumi „Privatumas“ arba paspauskite atsisakymo nuorodą bet kurioje rinkodaros žinutėje, kurią gavote iš mūsų. Mes neperduosime jūsų duomenų jokiai išorinei organizacijai rinkodaros tikslais be jūsų sutikimo.

10. Informacijos apie jus dalijimasis su kitais

Jūsų informacija dalijamės tarp TransferGo įmonių („TransferGo Ltd“ ir „TransferGo Lithuania“) ir, kartais:
• su tiekėjais;
• dėl teisinių priežasčių;
• su socialinės žiniasklaidos platformomis.
Toliau pateikiame priežastis, kodėl taip gali būti.

Tiekėjo tipas Kodėl dalijamės informacija apie jus
Mūsų IT paslaugų teikėjai Kad galėtume teikti savo paslaugas internetu.
Mūsų bankinių ir finansinių paslaugų partneriai bei mokėjimų tinklai Kad galėtume pervesti jūsų pinigus į kitas šalis.
Reklamuotojai Kad galėtume reklamuoti savo paslaugas. (Mes teikiame tik anoniminę informaciją, pavyzdžiui, „šią reklamą paspaudė 76 moterys virš 40 metų amžiaus“.)
Analitinių paslaugų tiekėjai ir paieškų informacijos tiekėjai Kad galėtume pagerinti savo svetainę ar programėlę.
Klientų aptarnavimo paslaugų teikėjai, apklausų teikėjai ir kūrėjai Kad galėtume jums teikti savo paslaugas.
Komunikacijos paslaugų teikėjai Kad galėtume siųsti jums el. laiškus, tiesioginius pranešimus ir tekstines žinutes.
Sukčiavimo prevencijos agentūros Kad galėtume patikrinti jūsų tapatybę bei galimybę naudotis mūsų produktais.

ID patvirtinimas trečiųjų šalių pagalba

Kad galėtume patikrinti jūsų tapatybę saugiai ir profesionaliai, esame partneriai su ID tikrinimo specialistais. Didžioji dalis patikrinimų yra automatiniai. Kartais, jei automatinis patvirtinimas negalimas, jį atlieka žmogus. Kai kurie patvirtinimai gali būti atlikti tik žmonių.

Turite teisę paprašyti informacijos ar prieštarauti sprendimui bet kuriuo metu. Jei specifiniai teisiniai procesai tam neprieštarauja, pasidalinsime tokia informacija su jumis ir patikslinsime priežastis kai tai įmanoma. Galutinis sprendimas dėl verifikacijos priklauso TransferGo, ne trečiosioms šalims.

Dėl teisinių priežasčių
Mes taip pat dalijamės jūsų duomenimis su sukčiavimo prevencijos agentūromis, kad:
• tikrintume jūsų tapatybę;
• apsaugotume nuo sukčiavimo;
• laikytumėmės pinigų plovimo prevencijos įstatymų;
• patvirtintume, kad galite naudotis mūsų produktais ir paslaugomis.
Aptikus sukčiavimo atvejus galime atsisakyti teikti jums tam tikras paslaugas arba uždaryti jūsų paskyrą.
Daugiau informacijos apie tai, kaip mes ir šios sukčiavimo prevencijos agentūros naudos jūsų duomenis galite gauti parašę el. laišką mūsų duomenų apsaugos pareigūnui adresu [email protected].

Taip pat gali reikėti pasidalinti jūsų duomenis su kitomis trečiųjų šalių organizacijomis:
• jei turime tai padaryti laikantis įstatymų ir reglamentų;
• jei parduodame savo verslą;
• kai tai susiję su nusikaltimų ar sukčiavimo tyrimu;
• siekiant įgyvendinti savo teises (ir klientų ar kitų asmenų);
• kai tai susiję su teisinėmis pretenzijomis.

Socialinės žiniasklaidos platformos
Kai rinkodaros tikslais naudojame socialinę žiniasklaidą, jūsų informacija galime dalintis su socialinės žiniasklaidos platformomis, kurios gali ją naudoti siekiant patikrinti, ar turite paskyrą tose platformose. Jei turite, mes galime prašyti reklamos partnerį ar socialinės žiniasklaidos teikėją:
• naudoti jūsų informaciją, kad siųstume jums savo reiklamą, kai manome, jog jus gali sudominti nauji produktai;
• nesiųsti jums savo reklamos, kadangi jau naudojatės reklamuojama paslauga;
• rodyti reklamą asmenims, kurių profilis panašus į jūsų (pvz., jei viena iš mūsų paslaugų gali patikti asmenims, turintiems panašius pomėgius į jūsų).

Jei norite, kad nebesidalintume jūsų asmenine informacija rinkodaros tikslais, nurodykite tai TransferGo svetainėje ar programėlėje arba parašykie el. pašto adresu [email protected]. Taip pat galite tvarkyti savo rinkodaros pasirinkimus tiesiogiai, savo naudojamose socialinės žiniasklaidos platformose.

11. Informacijos apie jus siuntimas už Europos ribų

Kadangi teikiame tarptautines paslaugas, kartais gali reikėti jūsų duomenis siųsti už Europos Ekonominės Erdvės (EEA) ribų. Kai siunčiame jūsų mokėjimus bankams visame pasaulyje, kartu galime siųsti ir jūsų duomenis. Tai darome laikydamiesi pasaulinių teisinių ir reglamentinių reikalavimų bei siekdami užtikrinti teikiamas pagalbos paslaugas. Jūsų asmeniniais duomenimis galime pasidalinti su sukčiavimo prevencijos agentūromis Europoje ir už jos ribų. Visuomet siekiame užtikrinti, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis mūsų privatumo politikos bei duomenų apsaugos įstatymų. Jei norite daugiau informacijos susisiekite su mumis per TransferGo svetainę ar programėlę arba el. paštu [email protected].

12. Jūsų asmens duomenų apsauga

Mes saugome jūsų duomenis savo saugiuose serveriuose. Visos mūsų ar mūsų mokėjimų tvarkytojų atliktos mokėjimo operacijos yra šifruotos. Nepaisant to, svarbu, kad apsaugotumėte savo TransferGo slaptažodį. Niekam jo neatskleiskite.

13. Jūsų informacijos saugojimas

Mes ištrinsime jūsų asmeninius duomenis, jei jie nebereikalingi tiems tikslams, kuriems jie buvo tvarkomi. Tiksliau, mes saugosime Jūsų asmeninius duomenis:
iki 10 metų po mūsų sutartinių santykių pabaigos, jei duomenys tvarkomi siekiant suteikti Jums TransferGo paslaugas;
iki 8 metų po mūsų sutartinių santykių pabaigos, jei duomenys tvarkomi laikantis taikomų teisinių reikalavimų, pvz., Know Your Customer (KYC; liet. pažink savo klientą) procesą ir įsipareigojimus. Kompetentingos institucijos nurodymu šis terminas gali būti pratęstas ne ilgiau kaip 2 metams;
iki 8 metų nuo jūsų užklausos gavimo, jei susisiekiate su mumis el. paštu, telefonu ar kitais būdais;
iki 8 metų nuo jūsų sutikimo gavimo arba tol, kol jūsų sutikimas tvarkyti jūsų asmeninius duomenis bus atšauktas (atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau), jei šie asmeniniai duomenys tvarkomi remiantis jūsų sutikimu.
Jungtinėje Karalystėje: kovos su pinigų plovimu įstatymai reikalauja, kad informaciją apie jus ir jūsų sandorius saugotume 5 metus. Mažai tikėtina, kad mes saugosime jūsų asmeninius duomenis ilgiau nei 5 metus po to, kai nustosite naudotis mūsų paslauga, nebent ieškinys ar kita teisinė priežastis reikalauja, kad juos saugotume ilgiau.
Žemiau taip pat galite rasti TransferGo naudojamų slapukų saugojimo sąlygas.

Mes visada tvarkysime Jūsų asmeninius duomenis vadovaudamiesi TransferGo Ltd ir TransferGo Lithuania UAB įstatymų nustatytais saugojimo terminais ir kriterijais.

14. Slapukai

Kas yra slapukai? Kaip TransferGo juos naudoja? Sužinokite apie mūsų slapukų politiką ir kaip tvarkyti slapukų pasirinkimus čia.

15. Nuolat jus informuosime

Jei mes pakeisime jūsų asmeninės informacijos naudojimo būdą, atnaujinsime šią politiką. Apie tai pranešime jums tekstiniu pranešimu, el. laišku ar TransferGo interneto svetainėje ar programėlėje.